Białe koszule, krawaty, wizytowe sukieneczki i uśmiechy na buziach - tak właśnie zaprezentowały się karolewskie przedszkolaki ostatniego dnia roku szkolnego 2013-2014. Od rana trwała próba generalna przygotowanego programu artystycznego, ale gdy zjawili się zaproszeni goście maluchy wyraźnie miały lekką tremę. Zgromadzonych rodziców, dziadków i rodzeństwo przywitała Pani Dyrektor, po czym dzieci przystąpiły do występu. Mali artyści dali z siebie wszystko, co publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, a rodzicom podziękowania za owocną współpracę. Dzieci natomiast obsypały personel kwiatami i upominkami. I tylko jeden fakt zasmucał nas wszystkich tego dnia – to, że spotkaliśmy się w takim gronie w przedszkolnych murach po raz ostatni. Wszystkim absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i wielu sukcesów w szkole.