„Hokus-pokus, abrakadabra, bęc..” - to tajemnicze zaklęcie spełniające każde życzenie wypowiadającego (oczywiście warunkiem jest również umiejętność posługiwania się czarodziejską różdżką) przekazał karolewskim przedszkolakom Pan Czarodziej, czyli magik z Krakowa. Maluchy już po raz drugi wzięły udział w swoistym seansie magicznym, więc nie tak łatwo było je nabrać na czarodziejskie sztuczki. Jako doświadczeni pasjonaci czarów brali również czynny udział w pokazie z absolutnym zaangażowaniem i powodzeniem w wykonywaniu trudnych zadań. Dzieci nauczyły się między innymi wyczarowywać prawdziwe kurze jaja, co w perspektywie zbliżających się Świąt Wielkanocnych może się okazać bardzo przydatną umiejętnością. Jednakże najważniejszym aspektem każdego spotkania naszych przedszkolaków z magią jest radość w czystej postaci wymalowana na ich twarzach. Oby ten szczery uśmiech nie musiał być wynikiem specjalnych zaklęć i sztuczek, a szedł w parze z beztroskim dzieciństwem, czego życzymy wszystkim dzieciom.