×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/ketrzyn.warmia.mazury.pl/public_html/images/edukacja/przedszkole/2014/dzien_mamy_i_taty.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/edukacja/przedszkole/2014/dzien_mamy_i_taty
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but edukacja/przedszkole/2014/dzien_mamy_i_taty is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

     Szczególnych gości w Karolewskiej „Harcówce” ciepłymi słowami przywitała Pani Dyrektor Przedszkola „Kubuś” na uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Mamy i Taty. Stremowane maluchy w tym czasie ustawiły się w kolorowy pociąg, którym zawiozły ukochanych rodziców do krainy baśni. Wzruszający i zabawny program artystyczny wycisnął nie jedną łzę z matczynego oka i ścisnął za serce wszystkich obecnych tatusiów. Gromkimi brawami rodzice podziękowali swoim pociechom za piękny występ, a dzieci wręczyły im słodkie upominki. O oprawę muzyczną zadbał zaproszony zespół ludowy, który porwał do wspólnej zabawy na parkiecie i maluchy i szanownych gości. Swoją obecnością zaszczycił nas także Ksiądz Proboszcz, który również włączył się do naszej wspólnej rodzinnej zabawy. Wszystkim  serdecznie dziękujemy za przybycie, dobry nastrój i serdeczność.

 

 

 

 

{gallery}edukacja/przedszkole/2014/dzien_mamy_i_taty{/gallery}