Dnia 20 października 2017 roku w oddziale przedszkolnym „Misie”, który funkcjonuje od tego roku szkolnego przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedaszkach, odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy przygotowały program artystyczny pod opieką pań Kseni Góźdź i Joanny Jarmuszewicz.
Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły w nowej roli przedszkolaka - aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. „Misie” zaprezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której nie zabrakło rodziców oaz rodzeństwa przedszkolaków.


Całości dopełniła dyrektor szkoły pani Jolanta Czarnecka, która "zaczarowanym" ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom oraz „słodki rożek obfitości”.


Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec uroczystości na wszystkich czekała miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku zorganizowanego przez rodziców z grupy „Misie”. Z tego miejsca wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tak ważnego w życiu dziecka wydarzenia.