Do najważniejszych tradycji karnawałowych należą zabawy i bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się 18 stycznia 2018 r. karnawałowy bal przebierańców dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas II-III i IV-VII. Starannie przygotowane przez rodziców i dzieci fantazyjne stroje ubarwiły szkolny hol. Uczniowie chętnie bawili się na udekorowanym kolorowymi balonami i serpentynami parkiecie.
Pomysłowość dzieci i rodziców w przygotowaniu strojów okazała się ogromna. Na sali pojawiły się postacie z bajek, kreskówek i legend: piękne królewny, dzielni rycerze, piraci, wróżki, smoki, wojownicy i wiele innych ulubionych postaci z filmów. Nad całością czuwali wychowawcy klas, którzy zadbali o dobry nastrój wszystkich uczestników, a także zapewnili swoim podopiecznym wiele atrakcji w postaci konkursów.


Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci mogły udać się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko.


Na następny bal zapraszamy za rok!