W piątek 21 grudnia w świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klas IV – VIII przedstawiając Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzieci odtworzyły wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Dzieciątko Jezus. Uczniowie wcielili się w role Maryi i Józefa, aniołów, pasterzy oraz króli przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Przepiękna scenografia, kolędy i pastorałki nadały temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że każdy mógł poczuć atmosferę świąt.

 


Jasełka zostały przygotowane przez katechetę pana Tomasza Kopcia, o oprawę muzyczną zadbała pani Lilla Duczek.
Po zakończonym spektaklu głos zabrała  dyrektor szkoły pani Jolanta Czarnecka, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.