Czy może być lepsza okazja do integracji, niż wspólna zabawa i praca nad świątecznymi ozdobami. 18 grudnia na bożonarodzeniowe zajęcia w oddziałach przedszkolnych, prowadzonych przez nauczycielki Beatę Jaświn i Barbarę Januszczak, zaprosiliśmy bliskich dzieci.
Celem zajęć było wywołanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się świętami i obecnością rodziców. Wzmocnienia wzajemnych relacji opartych na szacunku, akceptacji i miłości. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały ozdoby i dekoracje świąteczne. Do wykonania ozdób wykorzystano różnorodne materiały plastyczne. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze przy brzmieniu kolęd i pastorałek.

 


Rodzinne spotkanie było niezwykle radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszyscy świetnie się bawili, była to także doskonała okazja do rozmowy. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.


Dziękujemy rodzicom przedszkolaków !