16 XII 2016r. odbyły się szczególne zajęcia w mojej klasie. A to dlatego, że oprócz dzieci miałam przyjemność gościć rodziców moich klasowych pociech. Pomysł takich zajęć zainicjowali sami rodzice, a ja chętnie na to przystałam. Moi uczniowie mogli pokazać swoim rodzicom, jak ciężko codziennie pracują i jak wiele już potrafią.
W trakcie zajęć pt. „Zaułek słówek-rodziny wyrazów” moje drugaki pokazały jak pięknie czytają bajkę „Bałwanek i wróble”, a później potrafią opowiedzieć jej treść i rozumieją przesłanie, jakie niesie. Pochwaliły się znajomością rzeczowników, tworzyły rodziny wyrazów, układały wyrazy w kolejności alfabetycznej i bałwankowe puzzle, a na koniec zajęć wspólnie ze swoimi najbliższymi wykonały bałwanka ze… skarpet ;-) Efekty ich pracy możecie podziwiać na zdjęciach.


W zajęciach uczestniczyła również pani dyrektor i sądzę, że też miło je wspomina. To był naprawdę udany dzień. A ja, po raz kolejny, przekonałam się, jak wspaniałe mam dzieciaki i świetnych rodziców, na których zawsze mogę liczyć. To bezcenne w pracy nauczyciela. I już za kilka dni (22 XII) spotykamy się po raz kolejny na wspólnych zajęciach- - tym razem będzie to Wigilia klasowa. Już nie możemy się doczekać…


Bardzo dziękuję paniom: Agnieszce Wójtowicz, Janinie Klimkowskiej, Joannie Nałysnyk, Katarzynie Bembenek, Annie Ludwiczak, Magdalenie Witesce, Sylwii Charubin, Kornelii Koplin i panu Mirosławowi Nałysnyk (który dzielnie wspierał nas duchowo ;-))