14 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbył się apel, podczas którego poznaliśmy laureatów konkursu na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Organizatorkami konkursu i apelu były panie Joanna Maścianica i Emilia Graczyk. Zainteresowanie konkursem było ogromne – uczniowie wykonali aż 71 kartek.
Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ każda z prac była piękna i oryginalna. Uczniowie wykazali się ogromnymi zdolnościami plastycznymi oraz pomysłowością. Dlatego też poza nagrodami głównymi komisja jury w składzie: Joanna Maścianica, Emilia Graczyk, Alicja Krawczyk oraz Marta Antończyk – Oberszt wyróżniły dodatkowe prace.


A oto laureaci :


Kategoria kl. „0”


I miejsce Sergi Peruga Tyc (grupa „Smerfy”)
II miejsce Oliwia Szymkowicz (grupa „Krasnale”)
III miejsce Lena Bukowska (grupa „Misie”)
IV miejsce Laura Pilch (grupa „Misie”)


Kategoria kl. I – III


I miejsce Zuzanna Skiba kl. IIa
II miejsce Agata Radziwoniuk kl. IIa
III miejsce Marcin Mazur kl. Ia
IV miejsce Zuzanna Morawska Ib


Kategoria kl. IV – VIII


I miejsce Karolina Nowińska kl. VIII
II miejsce Michał Leontowicz kl. V
III miejsce Konrad Kuszmider kl. IVb
IV miejsce Sylma Połeć kl. IVb


Wyróżnienia:


Łucja Skiba „Biedronki”, Oliwia Szarejko „Biedronki”, Weronika Piegat „Krasnale”, Franciszek Król kl. III, Agata Szymkowska – Sawicka kl. I „b”, Anna Zacharek kl. I „b”, Edyta Leontowicz kl. I „b”, Joanna Ćwiklińska kl. I „a”, Wiktoria Balcerzak kl. IV „b”, Amelia Masna kl. VI.
Nagrodzone i wyróżnione prace wyeksponowane zostały w Szkole Podstawowej w Kruszewcu. Nagrody zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!