Dnia 17.01.2020 najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu zaprosiły swoich ukochanych dziadków na występ oraz poczęstunek. Na początku każda z grup przedszkolnych wyrecytowała przygotowane na tę uroczystość wierszyki, zaśpiewała zadedykowane piosenki specjalnie dla Babci oraz Dziadka. Następnie Przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. „Biedronki” i „Smerfy” mogły pochwalić się pięknymi drewnianymi ramkami ze zdjęciem w środku, najmłodsze dzieci dały również laurki specjalnie przygotowane na okazję. „Smerfy” i „Misie” wykonały kwiatki na patyczkach. „Misie” dodatkowo obdarowały Dziadków kalendarzami ze zdjęciem, a „Krasnale” kwiatkami z odciśniętych dłoni oraz złotymi medalami.


Każda z grup po wręczeniu upominków zaprosiła Dziadków na wspólny słodki poczęstunek. Rozmów, śmiechu i zabawy było co nie miara. Dzień był bardzo udany, widać było wzruszenie oraz radość. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie. Żyjcie nam sto lat!