W środę 02.11.2016 roku, klasa IV i V SP w Nakomiadach, zorganizowała wraz ze swoją wychowawczynią, p. Grażyną Łempicką, HALLOWEEN PARTY.
Przybyły na nią stwory, czarownice, duchy i straszydła, ale wszystkie w dobrych humorach i pozytywnie nastawione. Oczywiście mowa tutaj o uczniach, którzy tego popołudnia przeobrazili się w niesamowite postacie. A trzeba przyznać, że pomysłów na „straszne stroje” było bez liku.

 


    Nasza impreza została starannie zaplanowana. Zadbano o odpowiedni wystrój sali lekcyjnej, w której zapanował nastrój pełen uroku, grozy i tajemniczości. W klasie zawisły na sznureczkach duszki, dynie, pająki, mumie i wiele innych prac i ozdób związanych z tym świętem.
Podczas zabaw i konkursów takich jak: „Taniec z miotłą”, „Łowienie jabłek”, „Poszukiwacze skarbów”, „Mumia”, „Przeprawa”, panowała ekscytacja, podniecenie, dreszczyk emocji. Dzieci chętnie i z dużym przejęciem rywalizowały ze sobą. Było wiele śmiechu i radości.

Klasowa Rada Rodziców i tym razem wykazała się inicjatywą, przygotowując słodki poczęstunek oraz nagrody rzeczowe.

Na zakończenie imprezy nagrodzono zwycięzców konkursu na najoryginalniejszy i „Najstraszniejszy Halloweenowy kostium”. Wyróżniona została Paulina Powierża z klasy IV oraz Wioleta Jachimczyk i Damian Wicha z klasy V.

Poniższe zdjęcia są dowodem na to, że „my się strachów nie boimy, ale je lubimy i dobrze się bawimy”.

Nie możemy się już doczekać kolejnej takiej imprezy.
Było „Strasznie fajnie”.

Ogromnie dziękuję przedstawicielkom Klasowej Rady Rodziców,
p. Justynie Majewskiej – Podsiad i p. Małgorzacie Staszewskiej,
za pomoc i wielkie zaangażowanie w organizacji imprezy.