W dniu 12 czerwca 2017 dzieci z klas 0-IV Szkoły Podstawowej z Nakomiad wraz z opiekunami p. Elżbietą Mackiewicz, p. Elżbietą Dziergawką i p. Iwoną Pryciak udali się na wycieczkę autokarową do Olsztyna. Celem wyjazdu zorganizowango przez p. Ewę Bielińską było odkrywanie przygód w Krainie Warmisia , ogromnego świata zabaw dla dzieci.
Dużo radości sprawiły dzieciom wyścigi autkami akumulatorowymi, bitwa przy użyciu armatek oraz zjazdy z gigantycznej , dmuchanej zjeżdżalni. Dzieciaki z wielką chęcią grały w gry z automatu i zebrały mnóstwo nagród. Bardziej zmęczeni mogli odpocząć przy piaskownicy.


W czasie dwu i pół godzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo mógł zapełnić brzuszek smacznymi przekąskami w bufecie znajdującym się w Centrum Zabaw.


Pobyt w tym bajkowym magicznym miejscu okazał się niezwykłą frajdą. Przygody z jakimi spotkały się dzieci dostarczyły niesamowitej adrenaliny. Zdecydowana większość dzieci postanowiła, że odwiedzi to miejsce ponownie. Życzymy ponownie wspaniałych, niezapomnianych wrażeń .

Uuuuuuuuuudanej zabawy!