W piękny grudniowy poranek uczniowie z klas 0-III udali się na wycieczkę do stolicy naszego województwa, Olsztyna. Głównym celem wyprawy był spektakl w Teatrze Lalek pt. „ Opowiem Wam bajkę”. Dzieci przed wejściem na salę zwiedziły teatr i były oczarowane lalkami, strojami, które zobaczyły. Przedstawienie wywarło na nich ogromne wrażenie. Uczniowie zadowoleni i bogatsi w wiedzę o teatrze opuścili miejsce, które tak ich oczarowało. Po zachłyśnięciu się „wysoką kulturą” udaliśmy się do krainy zabawy- Małpi Gaj. Tam dzieci oddały się beztroskim zabawom. Odważniejsze osoby zrobiły sobie zabawne makijaże na twarzy, mniej odważni pomalowali sobie tylko ręce. Po zabawie wszyscy udaliśmy się na obiad.


Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do domu. Za udaną imprezę odpowiedzialni byli wychowawcy klas, panie: J. Adamkowicz, A. Dyczkowska. K. Nawrocka, A. Czubaszek.
Dziękujemy wszystkim za tak udaną wycieczkę.