Pierwszy semestr roku szkolnego zakończony. Przyszedł czas na odpoczynek i zabawę.
Uczniowie naszej szkoły pierwszy dzień ferii zimowych spędzili bardzo aktywnie. W ramach programu "Trzymaj formę" odwiedzili miejskie lodowisko w Kętrzynie. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z łyżwami, inni szlifowali nabyte wcześniej umiejętności kręcąc piruety i urządzając wyścigi.
Po łyżwiarskich wyczynach wszyscy udali się na gorącą herbatę do pizzerii. Swoją łaskawością uczestników imprezy obdarzyła piękna, zimowa aura. Śnieg i lekki mróz wprawiły dzieci i młodzież w dobry humor, a forma fizyczna dodała sił wewnętrznych i pięknych, zdrowych rumieńców.


W wycieczce uczestniczyło 39 uczniów z klas IV SP - III GIM. Opiekę nad uczniami sprawowały panie Jolanta Baranowska, Mariola Baniukiewicz i Ewa Bałdyga.