GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Pod takim wspólnym tytułem w ubiegłą sobotę młodsi i starsi mieszkańcy Pręgowa uczcili Dzień Mamy, Dziecka i Taty.

 

Podopieczni świetlicy od kilku tygodni przygotowywali się do tego dnia. Wiersze, piosenki oraz inscenizacja „Rodzina na dobre i na złe " były głównym punktem programu. Po montażu słowno-muzycznym wszyscy usiedli do stołu, na którym królowały słodycze, lody i owoce.  Konkursy urozmaicały dalszą zabawę. Każdy, kto brał udział był zwycięzcą i otrzymał pamiątkowy medal. Spotkanie zostało uwieńczone ogniskiem, które trwało do późnych godzin wieczornych.

 

 

 

 

 

     Serdeczne podziękowania składamy radnemu panu Tadeuszowi Deptule oraz wszystkim osobom, które miały swój wkład, aby ta impreza się odbyła i każde dziecko wyszło z niej z upominkiem.