GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Dzień Babci i Dziadka to jedna z najpiękniejszych uroczystości w roku. W dniu 21 stycznia 2015 r., do Świetlicy Wiejskiej w Łazdojach licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, aby podziwiać występ swoich wnucząt. Mali artyści zaprezentowali gościom wiersze, wręczyli laurki, namalowały portrety dziadków oraz odśpiewały sto lat swoim kochanym babciom i dziadkom. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i wszystkiego co najpiękniejsze.