GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Każdy dzień ferii spędzony był w milej i przyjaznej atmosferze. W dobrych nastrojach i z dużą dawką humoru rozegrały się potyczki podczas gier planszowych, zręcznościowych i logicznych. Podczas zajęć plastycznych trzeba było podwinąć rękawy, uruchomić wyobraźnię do maksimum i dać jej upust stosując różnorodne techniki. Świetliczki spędziły także jeden dzień ferii na przyrządzaniu kolorowych kanapek oraz sandwiczów które błyskawicznie zniknęły z talerzy podczas seansu- bajkowego oraz filmowego. Z kolei innego dnia bawiliśmy się w projektantów biżuterii i wykonaliśmy samodzielnie bransoletki kolczyki pierścionki i wisiorki. Dzieci podczas ferii chętnie razem bawiły się, pracowały, tańczyły i śmiały się, opowiadały zabawne historie. Doskonały przykład dla wielu, jak pięknie można pokonywać w sobie bariery, integrować się mimo nawet dużej różnicy wiekowej.