GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Uroczyste obchody Dnia Kobiet w Łazdojach stają się już tradycją. W tym roku nieco wcześniej, bo już 7 marca najbardziej aktywne mieszkanki Łazdoj zaproszono do Świetlicy Wiejskiej w Łazdojach, by wspólnie świętować przypadający na 8 marca Dzień Kobiet. Na spotkaniu obecny był Pan Radny Leszek Twarogowski oraz Pani sołtys Agnieszka Szara.

 
Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, by złożyć życzenia płci pięknej oraz drobnym upominkiem podziękować za wszystko, co dla nas robią, a przede wszystkim za to, że są. W tym wyjątkowym dniu to wszystkie Panie są najważniejsze. Bo jak powiedział Pierre de Brantome „Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”

 

 

 

 
W sympatycznej atmosferze panie spędziły miło czas.