GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Dnia 26 maja w świetlicy wiejskiej w Linkowie obchodziliśmy Dzień Matki. Dzieci przygotowały program artystyczny na który składały się wiersze, piosenki i scenki z życia wzięte. Mamy były bardzo wzruszone podczas wykonywania piosenek, natomiast krótkie skecze powodowały uśmiech na ich twarzach.


Mamy otrzymały od swoich pociech prezenty, które same wykonały, a były to drewniane wazoniki wypełnione polnymi kwiatami. Również same wykonały słodki poczęstunek w postaci tortu, a mamy w zamian przyniosły ciasta i cukierki.


Po programie artystycznym urządziliśmy „Konkurs wiedzy o mamie”. Jak się okazało dzieci świetnie je znają, nawet w sytuacji gdy z zasłoniętymi oczami muszą poznać je po dłoniach. Następnie to mamy miały zasłonięte oczy i odszukiwały swoje pociechy dotykając jedynie je twarzy.


Dzień ten upłynął w miłej atmosferze i świetnej zabawie.