GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Dzień Dziecka w Nowej Wsi Kętrzyńskiej odbył się, tak jak zaplanowaliśmy 31 maja 2015r na pobliskim placu zabaw oraz w naszej świetlicy. Pogoda, którą dzieci zamówiły sobie dużo wcześniej, nie zawiodła.
Była to impreza obfitująca w wiele atrakcji. Dobra muzyka i taniec towarzyszyła nam przez cały czas imprezy. Konkursy, zabawy, quizy dla całej rodziny cieszyły się ogromną popularnością. Oczywiście każdy uczestnik otrzymał nagrodę. W celu uatrakcyjnienia imprezy zorganizowaliśmy przejażdżki kucykiem, co sprawiło wiele radości wszystkim obecnym dzieciom. W kąciku zainteresowań można było malować, rysować, tworzyć balonowe autoportrety. Nie zabrakło także śmiechu przy malowaniu buziek dzieciom.


Na łasuchów czekał słodki poczęstunek zakupiony przez rodziców.


Dziękujemy sponsorom za ufundowane nagrody oraz panu Zdzisławowi za przejażdżki kucykiem.