GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954r. dla upowszechnienia ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Obchodzony jest od 1955r. w różne dni w różnych krajach. W Polsce, od 1950r. i przypada na 1 czerwca. Niezależnie od daty jest to idealna okazja do organizowania różnych zabaw dla uświetnienia tego dnia wszystkim dzieciom.


W świetlicy wiejskiej w Mażanach obchodziliśmy Dzień Dziecka 6 czerwca 2015r. W tym dniu wszystkie dzieci wraz z rodzicami miały okazję wziąć udział w wielu konkurencjach, np. wyścigi w workach, przeciąganie liny , zbijanie piaskowych kręgli , przyciągnij nagrodę , karmienie kiślem; rodzic-dziecko .Odbył się konkurs plastyczny pod hasłem 'Skutki nadużywania alkoholu'. Dla dzieci także ciekawymi atrakcjami były: wata cukrowa, robienie baniek mydlanych o bardzo dużych rozmiarach. Za udział w poszczególnych konkurencjach dzieci otrzymały nagrody.

Jednak najlepszym prezentem dla każdego dziecka była przede wszystkim miłość, troska i zainteresowanie ze strony rodziców. Na koniec odbył się wspólny słodki poczęstunek oraz ognisko.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji: Pani Jagodzie Nowińskiej, Zbigniewowi Rutkowskiemu, Janowi Klimkowskiemu, Krzysztofowi Plewni oraz Markowi Górnemu.