GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

    Dnia 29.10.2015r w świetlicy wiejskiej w Nowej Różance odbyła się zabawa halloween. Halloween to zwyczaj odnoszący się do święta zmarłych, przywędrował do nas z kultury amerykańskiej. Głównym symbolem święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia. Na naszą zabawę przybyły straszne czarownice ,wiedzmy, drakule. Podczas zabawy dzieci chętnie brały udział w zabawie, przystępując do konkursów. Już chyba zwyczajem się staje, że podczas zabawy ubieramy swoje mumie. Dwoje dzieci wyraziło chęci by zostać mumią, a pozostali trudzili się by je ubrać. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Bardzo dziękuje rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci oraz pani Magdalenie Rotenberg za pomalowanie dzieciom twarzy.