GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      7 listopada 2015r. dzieci ze świetlic wiejskich ze Sławkowa oraz z Nowej Wsi Kętrzyńskiej odwiedziły schronisko dla zwierząt w Pudwągach. Przez dwa tygodnie trwała zbiórka w naszych miejscowościach karmy, koców, misek, smyczy oraz innych rzeczy potrzebnych psiakom.
Podczas wizyty opiekunowie zwierząt oprowadzili nas po terenie schroniska, dowiedzieliśmy się jak działa opieka nad zwierzętami w naszej gminie, jak wygląda procedura adopcyjna i co dzieje się z psiakami niechcianymi. Obecnie w schronisku przebywa 150 psów.


Mamy nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia wizyta dzieci w schronisku.


Podziękowania dla pracowników i wolontariuszy za poświęcony czas i miłe przyjęcie oraz Gminie Kętrzyn za transport.