GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      19 grudnia 2015 roku w świetlicy Wiejskiej w Mażanach młodzież i dzieci wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe.
W pięknie przygotowanej scenerii pojawiali się Aniołowie, Józef, Maryja, Pastuszkowie. Chórek przy akompaniamencie sprzętu muzycznego śpiewał kolędy i pastorałki. Atmosfera panująca w świetlicy była niepowtarzalna. Wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Widownia doceniła bowiem ogromny wysiłek włożony w przygotowanie tego przedstawienia.

 

 


Na widowni obok mieszkańców Mażan zasiedli: Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski, Dyrektor GOK w Kętrzynie Jadwiga Nowińska i Sołtys Jan Klimkowski. Przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane z inicjatywy pani Ireny Szulc opiekunki świetlicy w Mażanach.


Niepowtarzalne stroje, które nadały przedstawieniu świąteczną atmosferę były dziełem rodziców występujących dzieci oraz opiekunki świetlicy.