GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     6 lutego, jak co roku, w Nowej Różance została zorganizowana zabawa choinkowa, to ostatnia sobota karnawału i ostatni dzień ferii. Dzieci pięknie przebrane bawiły się wraz z rodzicami, a nawet z zaproszonym wójtem Pawłem Bobrowskim, który odwiedził naszą świetlicę wraz z żoną, obdarowując najmłodszych cukierkami. Oczywiście nie mogło zabraknąć Mikołaja, bo kto by wręczył dzieciom prezenty? Odważniejsze maluchy powiedziały wierszyk inne nieśmiało odebrały podarunki.

 


Serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za wspólną zabawę. Za słodkie prezenty dziękuję sołtysowi Andrzejowi Wysockiemu, panu Jackowi Lipskiemu i radnemu Ireneuszowi Żukowskiemu, który również zorganizował oprawę muzyczną.


Dziękuję paniom Monice, Edycie i Sylwii w przygotowaniach i organizacji.