GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     W czasie dwutygodniowych ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Kętrzyńskiej przygotowany został szeroki wachlarz propozycji spędzenia czasu zarówno w świetlicy jak i poza nią. Dzieci nie narzekały na nudę, aktywnie spędziły czas. Największym zainteresowaniem cieszyło się lodowisko, nauka jazdy na łyżwach, bądź też doszkalanie nabytych już umiejętności. Duża radość na twarzach dzieci sprawiła także wizyta w Bałtyckim Centrum Bilardowym. Gdzie pod czujnym okiem pana instruktora doskonaliliśmy techniki gry w bilard. W pierwszym tygodniu zorganizowane były zajęcia sportowe, ruchowe, plastyczne dzieci grały w piłkarzyki, tenisa stołowego i gry planszowe.

 

W drugim tygodniu ferii odbył się długo oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Dobra muzyka i taniec towarzyszyła nam przez cały czas imprezy. Konkursy, zabawy cieszyły się ogromną popularnością. Nie zabrakło także śmiechu przy malowaniu buziek dzieciom. Na łasuchów czekał słodki poczęstunek zakupiony przez rodziców. Na zakończenie naszych ferii uczestniczyliśmy w turnieju tenisa stołowego oraz w turnieju piłki halowej. Chociaż nie wygraliśmy, ale za to świetnie się bawiliśmy. Uśmiech na twarzach dzieci wskazuje, że był to dobrze i ciekawie zaplanowany dla nich czas.