GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Po raz drugi wzięliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury. Jako świetlica w Smokowie zaprezentowaliśmy pracę zbiorową o tematyce wielkanocnej.
Przygotowania zaczęliśmy już w lutym, by zdążyć na czas.
Gala rozdania nagród odbyła się 17.03.2016 r. o godz. 17.00 w galerii KCK. Choć byliśmy zachwyceni naszą "Wielkanocną Łączką", niepewność towarzyszyła nam do momentu ogłoszenia wyników.

 

Ucieszyliśmy się słysząc werdykt. Jak się okazało nasz pomysł, wykonanie i zaangażowanie zostało nagrodzone przez jury. Zdobyliśmy nagrodę w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym w kategorii "prace zbiorowe". Nasze dzieło można podziwiać na wystawie w kętrzyńskiej galerii wśród wielu innych, pięknych prac. Łączka, w którą włożyliśmy dużo wysiłku i czasu powstawała pod czujnym okiem naszej opiekunki. Własnoręcznie wykonaliśmy wszystkie ozdoby, a do ich zrobienia użyliśmy mnóstwo różnorodnych materiałów: patyczków kosmetycznych, patyczków po lodach, wykałaczek, wytłaczanek po jajkach, drewnianych klamerek, kamieni, gipsu, wydmuszek, serwetek, łyżeczek, włóczki, waty, filcu, papieru, pestek dyni, plasteliny, słomek do napojów. Zastosowaliśmy wiele technik zdobniczych. Jesteśmy z siebie dumni. Nasze rączki potrafią czarować cuda...


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim na ten czas radosny życzenia ciepłe jak tchnienie wiosny.