GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Czas oczekiwania na WIOSNĘ i ŚWIĘTA wypełniliśmy pracą, modlitwą i kulturalną rozrywką. W lutym udaliśmy się do kętrzyńskiego kina Gwiazda na bajkę "ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA". Wykonaliśmy prace plastyczne do ozdobienia świetlicy.
Zgłosiliśmy swój udział w konkursie wielkanocnym organizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury. Przystąpiliśmy do robienia ozdób. Proces ten zakończyliśmy 07.03.2016r. wraz z oddaniem pracy.


05.03.2016 r. w sobotę na zaproszenie opiekunki świetlicy w Biedaszkach Małych Pani Iwony Lubelskiej uczestniczyliśmy w warsztatach rękodzieła artystycznego, ucząc się techniki zdobienia jajek. Spotkanie prowadziła Pani Irena Wiśniewska, mieszkanka tutejszej wsi.


08.03.2016 r. we wtorek świętowaliśmy Dzień Kobiet. Miła atmosfera sprzyjała rozmowom do późnych godzin wieczornych.


14.03.2016 r. w poniedziałek o godzinie 18.00 spotkaliśmy się z Wójtem Gminy Kętrzyn Panem Pawłem Bobrowskim. Obecne były także Panie - radna Teresa Marzena Juchniewicz i sołtys Bożena Ciborska oraz mieszkańcy Smokowa.


16.03.2016 r. w środę wybraliśmy się do kina na film "ZWIERZOGRÓD".


17.03.2016 r. w czwartek pojawiliśmy się w galerii KCK na gali wręczenia nagród w konkursie wielkanocnym. Z radością i dumą odebraliśmy nagrodę w kategorii "prace zbiorowe".


21.03.2016 r. w poniedziałek z okazji pierwszego dnia wiosny zaprosiliśmy przyjaciół ze świetlicy w Biedaszkach Małych wraz z opiekunką, aby wspólnie pożegnać zimę. Tradycyjnie, przewodniczyła nam marzanna, którą stworzyliśmy podczas zajęć świetlicowych. Paląc kukłę, rozstaliśmy się na dobre z zimną porą roku. Następnie rozpaliliśmy ognisko, w którym upiekliśmy kiełbaski. Po posiłku bawiliśmy się w berka i głuchy telefon. Dzień spędzony na świeżym powietrzu dostarczył nam dużo pozytywnej energii.
W okresie postu, w każdy piątek braliśmy czynny udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.


25.03.2016 r. w piątek pracowaliśmy w świetlicy w Biedaszkach. Malowaliśmy jajka woskiem i farbami. Rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych. Kolorowe pisanki zachwyciły naszych bliskich i znalazły honorowe miejsce na świątecznym stole.


Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych projektach. Życzymy, aby wraz z nadejściem wiosny, w każdym sercu zagościły życzliwość, radość i miłość.