GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Wszyscy wiedzą, że Dzień Mamy to święto obchodzone na cześć mam w wielu krajach. Jego forma wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce świętujemy 26 maja. Pierwszy raz obchodzono je w Krakowie w 1914r.
Początkowo święto to miało na celu szczególne uszanowanie matki. Obecnie mamy obdarowuje się również laurkami, kwiatami i prezentami.
Chcąc podziękować naszym mamom za trud włożony w nasze wychowanie 28 maja na Świetlicy w Mażanach zorganizowaliśmy humorystyczne przedstawienie wraz ze słodkim poczęstunkiem. Mamy nadzieję, że ten dzień wszystkie przybyłe mamy będą miło wspominały ten dzień przez długi czas.