GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     25 listopada w świetlicy w Biedaszkach Małych odbyły się andrzejki dla dzieci. Piątkowy wieczór był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejek. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, które sprawiły wiele radości. Najwięcej emocji było podczas lania wosku. Fantazyjne wzory pobudziły wyobraźnię uczestników, którzy z przejęciem odczytywali znaczenie zastygłych figur woskowych. W konkurencji rzut monetą należało wykazać się celnością i sprytem, a słowa zapisane sympatycznym atramentem rozszyfrować za pomocą światła. Wieczór upłynął w wesołej atmosferze.


Serdecznie dziękujemy Państwu Joli i Jackowi Soliwoda za słodki poczęstunek.