GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja do integracji i wspólnego spędzania czasu. Wykorzystali to mieszkańcy wsi Muławki organizując 17 grudnia 2016 roku w świetlicy Zabawę Choinkową.
Dla przybyłych przygotowano szereg atrakcji w postaci zabaw i konkursów z nagrodami. Dzieci pod okiem Pani Joli Laskowskiej ręcznie wykonywały ozdoby świąteczne oraz piekły i ozdabiały pierniki. Uczestnicy chętnie brali udział w zabawach, podczas których musieli wykazać się zręcznością, odpowiednią wiedzą o Mikołaju i tradycjach bożonarodzeniowych. Świąteczną atmosferę umilały kolędy słuchane i śpiewane przez dzieci.

Jak co roku do świetlicy zawitał Święty Mikołaj. Wyczekiwany Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały kolędy. Mikołaj bawił wszystkich uczestników, ochoczo rozdawał prezenty, a gdy już się zmęczył, dzieci go pożegnały i podziękowały za przybycie i wspólną zabawę. Dzieci otrzymały prezenty oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.


Smakołyki, zabawa, choinka i Mikołaj sprawiły wiele radości wszystkim dzieciakom.
Dziękuję Panu Radnemu Tadeuszowi Deptule za wsparcie finansowe oraz choinkę, która jest piękną ozdobą naszej świetlicy. Dziękuję również wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji, bez Was zabawa dzieci nie byłaby tak fajna.