GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Przez dwa tygodnie ferii zimowych dzieci brały udział w zajęciach i zabawach. Oprócz zorganizowanych wyjazdów uczestnicy korzystali z dostępnych gier planszowych, komputerów, kolorowanek oraz aktywnie trenowali grę w ping ponga. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra w „Wisielca”.
Podczas ferii został zorganizowany wyjazd do kręgielnię w Kętrzynie. To doskonały sposób na wspólna zabawę i sportowe emocje.
Razem z mieszkańcami Trzech Lip korzystaliśmy z atrakcji basenu Tropikana w Mikołajkach.


Tradycyjnie podczas ferii został zorganizowany bal karnawałowy. Ogromną radość sprawiło dzieciom wcielenie się w różne postacie bajkowe. Przebierańcy chętnie brali udział we wspólnych zabawach i konkursach. Najciekawsze przebrania zostały nagrodzone.
Nie zabrakło również zajęć kulinarnych, na których piekliśmy gofry – nasz ulubiony deser.


W ostatnim dniu ferii wzięliśmy udział w III Turnieju Tenisa Stołowego w Nakomiadach. Naszą świetlicę dzielnie reprezentowali: Adrian Ciborski, Dominik Popielarz, Michał Szykowski.
Dziękuję za pomoc w organizacji zimowego wypoczynku: Pani Renacie Olechnowicz, Pani Anecie Sadlak, Pani Justynie Sokołowskiej, Panu Marianowi Olechnowicz. Dzieciom i młodzieży serdecznie dziękuję za miło spędzony czas.