GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      W sobotnie popołudnie 10 czerwca 2017r (sobota), dzięki współpracy Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz Opiekuna Świetlicy odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka na placu zabaw w Nowej Wsi Kętrzyńskiej.
Podczas festynu, nie zabrakło zawodów, konkursów sportowych, dzieci rywalizowały w wielu konkurencjach m.in. skoki w workach, skok z piłką między nogami, bieg z piłeczką, rzut krążkami, skok na skakance, bieg na trzy nogi, slalom w Alkogoglach, tor przeszkód. Na zwycięzców czekały oczywiście nagrody.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a mianowicie: malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych, piłkarzyki, tablice kredowe, trampolinę oraz specjalne miejsce do zabawy autami oraz klockami.

Największą atrakcją dzieciom sprawił wóz strażacki OSP Karolewo, którym dzieci odbyły przejażdżkę, zapoznały się z jego wyposażeniem oraz miały okazję przymierzyć strój strażaka. Za tę niespodziankę dziękujemy Pani Marcie Szmyd.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji festynu Pani Serafinie, Sławkowi, Ewelinie, Dominikowi, Adamowi, Mirkowi, rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek, Pani Dyrektor GOK-u, Panu Koordynatorowi ds. RPA oraz Nadleśnictwu Srokowo za nagrody.