GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Na boisku w Pożarkach 18.07.2017 r. odbył się II Turniej w Piłkę Nożną Świetlic Wiejskich Gminy Kętrzyn. Zgłosiły się trzy drużyny, ale nie zawsze liczy się ilość, tylko jakość. Po zaciętych meczach klasyfikacja wygląda następująco :
I miejsce - Pożarki
II miejsce - Łazdoje
III miejsce Nowa Wieś Kętrzyńska.


Królem strzelców został Łukasz Pędzich - 8 goli, ale "deptał" mu po piętach Kacper Harkot - 7 goli.


Gościem honorowym była Pani Marta Szmyd - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, która przeprowadziła losowanie, wręczyła puchary i medale oraz w imieniu swoim i Pana Wójta przekazała każdej drużynie piłkę do " nogi". Puchary i medale ufundowało Sołectwo Pożarki.


Dziękujemy sędziom: Piotrowi i Grzegorzowi - jakby nie patrzył pierwszym naszym wychowankom. Dziękujemy Pani Ewie Grabskiej i Pani Karolinie Lubowieckiej, że własnym transportem dowiozły zawodników i kibiców. Dziękujemy kibicom za doping.