GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     24 czerwca 2017 r. o godzinie 17.00 spotkaliśmy się w Smokowie w Barze Nad Rozlewiskiem. Przybyliśmy tu, aby wziąć udział w III Biesiadzie Sąsiedzkiej połączonej z NOCĄ CUDÓW - NOCĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ. Do zabawy dołączyli mieszkańcy okolicznych miejscowości, zaprzyjaźnieni z nami Seniorzy z kętrzyńskiego klubu oraz goście z zagranicy.
Na tę uroczystość przystroiliśmy stoły kolorowymi kwiatami i zastawiliśmy wspólnie przygotowanymi potrawami, które kusiły smakiem, zapachem i wyglądem.
Tradycyjnie Państwo Grażyna i Stanisław Bugnaccy zasponsorowali pieczonego dzika i rybę w occie.


Braliśmy udział w wielu konkurencjach tematycznie związanych z uroczystością. W konkursie na najpiękniejszy wianek wygrała Pani Halinka. W poszukiwaniu kwiatu paproci i zaśpiewaniu piosenki “Kwiat jednej nocy” najlepszy okazał się Janusz. Bez trudu zorientował się w mapie okolicy i dzięki wskazówkom i poprawnemu wypełnieniu zadań odnalazł kwiat.
Kolejną niespodzianką, z której skorzystaliśmy z radością, było pływanie ukwieconą łodzią po jeziorze. Kiedy gondolier Staś dzielnie wiosłował, kobiety rzucały wianki na wodę. Podczas rejsu śpiewaliśmy kolejną z piosenek - “Wiła wianki“.


Radosna atmosfera, życzliwość i nastrój nocy sprawiły, że bawiliśmy się do późna.


Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie biesiady:


• Państwu Grażynie i Stanisławowi Bugnackim;
• Państwu Iwonie i Jerzemu Lubelskim;
• Państwu Ewie i Januszowi Siwickim;
• Pani Monice Krzynowek;
• Pani Iwonie Skóra;
• Panu Adamowi Ulążka;
• Mieszkańcom;
• Gościom.


PAMIĘTAJMY: dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca - ona daje życie.