GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      27.01.2018r. dzieci oraz mieszkańcy, uczestniczyli w balu karnawałowym w świetlicy wiejskiej w Koczarkach. Na zabawie gościliśmy Wójta Gminy Kętrzyn P. Pawła Bobrowskiego oraz Sołtysa Koczarek P. Kazimierza Korzeniewskiego. Po uroczystym przywitaniu gości oraz uczestników zabawy, rozpoczęliśmy imprezę. Brały w niej czynny udział, jak na karnawał przystało , pięknie przebrane dzieci. Nasze pociechy wręcz prześcigały się w uczestniczeniu w różnego rodzaju rywalizacjach. Do wspólnej zabawy zapraszaliśmy nie tylko dzieci ale również dorosłych. Podczas balu każdy mógł zagłosować na króla i królową, gdzie w trakcie imprezy policzono głosy i ogłoszono werdykt. Oprócz tego były m.in. tańce z kapeluszem, zabawa w kotka i myszkę, lambada i wiele innych. Obowiązkowo były też różne konkurencje: gryzienie jabłek na sznurku, dmuchanie balonów na czas, układanie puzli, taniec z balonem, taniec na gazecie, kalambury dla dzieci itp. Szczególną radość przyniosła rywalizacja, w której dzieci podzielone na dwie grupy, miały wybrać modela i narysować jego portret.

Dzieci wybrały P. Wójta, który miał rozstrzygnąć i wybrać podobiznę najbardziej zbliżoną do oryginału. Owe podobizny znalazły honorowe miejsce w naszej świetlicy. Podczas balu, mieliśmy do dyspozycji suto zastawione stoły smacznymi ciastami. Serdeczne podziękowania P.Wójtowi Gminy Kętrzyn Pawłowi Bobrowskiemu za upominek przekazany dzieciom, a także poświęcenie swego czasu na to aby być z nami. P.Dyrektor GOK-u Marcie Szmyd za ufundowanie nagród, które wieńczyły każdą konkurencję. P. Radnej Gminy Kętrzyn Agnieszce Roszig ,która poczęstowała wszystkie dzieci czekoladami. Wszystkim Paniom z Koczarek, które bardzo zaangażowały się i upiekły smaczne ciasta. Wszystkim uczestnikom imprezy, którzy zechcieli w niej uczestniczyć i wspólnie spędzić te miłe i niezapomniane chwile.