GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      W sobotę 3.02.18r odbyła się zabawa choinkowa w naszej świetlicy. Dzieci wraz z rodzicami przybyły dość licznie. Konkursy, zabawy i tańce umiliły ten czas. Do zabaw zachęcała prowadząca pani Mikołajowa. Pociechy te większe i mniejsze chętnie uczestniczyły w różnych konkursach. Zabawa była nieziemska, więc i czas oczekiwania na Mikołaja upłynął bardzo szybko. Dzieci przygotowały się na przybycie tego ,,Czerwonego" gościa, nawet mając 2 i pół roczku można powiedzieć wierszyk. Zmęczone, ale uśmiechnięte opuszczały świetlicę. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu p. Monice, Natalce, p. Anecie i nie zastąpionej pani Ani. Dziękujemy Mikołajowi, który przybył wręczyć paczki dla naszych grzecznych dzieci.I jak co roku dziękuję p.Ireneuszowi Żukowskiemu za słodkie paczki dla dzieci i profesjonalną oprawę muzyczną. Dziękuję wszystkim przybyłym za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.