GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     W czwartkowe popołudnie 01 lutego 2018 r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa. W tym dniu świetlica zamieniła się w baśniową krainę. Dołożyliśmy wszelkich starań by wystrój wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do zabawy.
Po przejściu przez magiczne wrota wyruszyliśmy w wielką podróż. Na początku odwiedziliśmy piernikowy domek Baby Jagi, następnie zimowy pałac Królowej Śniegu, ukrytą w lesie chatę Śnieżki i siedmiu krasnoludków oraz zakątek Kopciuszka. W każdym z tych bajkowych i niezwykłych miejsc, czekały na dzieci specjalne wyzwania. Był m.in. łamaniec językowy, lodowe puzzle, matematyczne zadanie z diamentami oraz walczyk i poszukiwanie zagubionego pantofelka.


Po krótkiej przerwie, gdzie żaden balowicz nie pozostał głodny i spragniony, bawiliśmy się dalej. Konkursy związane z tematyką balu nie sprawiały problemów. Dzieci bezbłędnie odpowiadały na bajkowe pytania. Zabawy ruchowe sprawiały wielką frajdę. Wszyscy żwawo pląsali w rytmie dziecięcych szlagierów. Całą naszą zabawę podsumował rebus, którego hasło mogliśmy z całkowitym przekonaniem, co do jego prawdziwości, powiedzieć na głos. Brzmiał bowiem "fajna zabawa".


Na zakończenie, dzieci w nagrodę za przepiękne przebrania i udział w konkursach, zostały obdarowane drobnymi upominkami. Tegoroczna zabawa karnawałowa była współfinansowana przez Gminny Ośrodek Kultury, radnego Tadeusza Deptułę oraz rodziców. Dziękuję wszystkim za współuczestnictwo, dzieciom, rodzicom oraz naszym gościom państwu Marcie i Pawłowi Bobrowskim.

Dorocie Domurat, Basi Graczyk, Eli Waszczuk oraz Zosi Dąbrowskiej za pomoc w przeniesieniu dzieci w świat baśni. Radosny i szeroki uśmiech naszych pociech to najlepsza dla nas nagroda.