GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

       Za nami kolejne ferie zimowe w świetlicy w Pręgowie. W ciągu dwóch tygodni wolnych od nauki szkolnej dzieci brały udział w zajęciach plastycznych i muzycznych. Chętnie bawiły się wspólnie z kolegami w zgadywanki i gry planszowe.
Na zajęciach "z łyżką za pan brat" powstały nasze popisowe już dania. Skorzystaliśmy z krótkiej zimowej aury. Radość i śmiech przyniosły zjazdy na sankach. We wtorek 23 stycznia uczestniczyliśmy w wyjeździe do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Kwiedzinie przy Kole Łowieckim "Kaczor". Wraz z rówieśnikami ze świetlicy z Koczarek poznaliśmy zwyczaje zwierząt i ptaków zamieszkujących nasze lasy. Panowie zadbali o ognisko i pieczoną myśliwską kiełbasę.


Kolejne dni upływały na przygotowaniach do zabawy karnawałowej oraz na treningach Fifa18 i tenisa stołowego. I choć nie stanęliśmy na podium to jesteśmy zadowoleni z udziału i możliwości spotkania koleżanek i kolegów z innych świetlic. Ferie zakończyliśmy pobytem w jednej z kętrzyńskich pizzerii.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Waszczuk za udostępnienie busa. Panu Ryszardowi Domurad za bezpieczną jazdę.
Pani Małgosi Szczęsnowicz za propozycję wspólnego wyjazdu oraz panom Markowi Kłok, Ryszardowi Obolewicz i Łukaszowi Bieniek za ciekawe przekazanie wiedzy. ​​​​​​​​