GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Dzieci z Sołectwa Sławkowo spędziły dzień dziecka z uśmiechem na twarzy. Najmłodsi wybrali się na wycieczkę do Parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie oraz do Ogrodów pokazowych gdzie mogli zobaczyć żadkie okazy motyli oraz wiele ciekawych,niespotykanych roślin.Podczas wizyty w Kadzidłowie dzieci zobaczyły wilki,żurawie,sowy,osła,konia,a nawet mogły pobawić się z małą sarenką.Dodatkową atrakcją dla dzieci była wizyta w jednej z restauracji Mc donald.

Chciałabym serdecznie podziękować dla Wójta Gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego za użyczenie autobusu,co umożliwiło nam bezpieczny dojazd na miejsce,oraz dla Radnego Gminy Kętrzyn Tadeusza Deptuły za dofinansowanie wycieczki. Monika Skutkiewicz.