GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

      Tak niedawno się zaczęły, a już się skończyły :( Tak jak w ubiegłym roku, rozrywkę w naszej świetlicy znalazły nie tylko nasi stali bywalcy, ale także odwiedzały nas przyjezdne dzieci przebywające na wakacjach u swoich rodzin. Spontanicznie organizowaliśmy czas spędzany w świetlicy-ile dzieci tyle pomysłów ;) , ale każdy znalazł coś dla siebie. Organizowaliśmy kulinarne piątki,graliśmy w gry planszowe, uno, układaliśmy puzzle, odbywały się zajęcia plastyczne i techniczne oraz w krótkich przerwach nie mogło zabraknąć ulubionej gry komputerowej Minecraft. Korzystając z pięknej pogody, która w tym roku nas rozpieszczała, odbywały się zajęcia na świeżym powietrzu, min. gra w piłkę nożną, ćwiczenia na siłowni zewnętrznej, zabawy z wodnymi balonami, spacery po okolicy. Wieczory cieszyły się zainteresowaniem starszej młodzieży z pobliskich miejscowości, która organizowała treningi i mecze piłki nożnej.

 

Dziękuję dzieciom za miło spędzony czas,rodzicom oraz babciom za pomoc i zaangażowanie w działalność świetlicy.