GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Wakacje 2019 dobiegły końca, więc czas na krótkie podsumowanie naszych działań, wypraw, osiągniętych celów. Działo się, oj działo! Zapraszamy do obejrzenia foto relacji przedstawionej w formie kolażu.

PS. Pięknie dziękujemy naszym niezawodnym pomocnikom,dzięki którym zawsze możemy ze spokojnymi głowami realizować wszelkie nasze pomysły, tj. rodzicom, kierowcom autobusowym, Wójtowi Gminy Kętrzyn. Jesteśmy wdzięczni również naszym kolegom i koleżankom z zaprzyjaźnionych świetlic z Pożarek oraz Smokowa za miło spędzony czas w tak wspaniałym gronie.