GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Z inicjatywy naszej mieszkanki Małgosi Krzemińskiej postanowiliśmy w tym roku, tuż przed świętami pomóc bezdomnym zwierzętom. Nasza świetlica bardzo chętnie i z zaangażowaniem przystąpiła do działania. Zrobiliśmy plakaty, rozwiesiliśmy je w naszej wsi i zaczęła się zbiórka. Mieszkańcy bardzo licznie zakupili karmę, przynieśli koce, kołdry, które dzięki P. Wojtkowi Cimkowi kierowcy busa, dostarczyliśmy do Schroniska w Pudwągach. Dzieci bardzo chętnie skorzystały z okazji, bo nie tylko osobiście mogły przekazać zebrane dary, ale zobaczyć z bliska, jak wygląda schronisko i jakie zwierzęta tam przebywają. Serdeczne podziękowania P. Wójtowi P. Bobrowskiemu, P. Dyrektor M. Szmyd za udostępnienie środka transportu. Wielkie podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy podzielili się swoim dobrem i przekazali to wszystko potrzebującym, bezbronnym zwierzętom.