GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     21 stycznia w świetlicy w Koczarkach świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy przedstawienie, składające się z wierszyków, piosenek, anegdotek, krótkich scenek i życzeń. Chcieliśmy dać w ten sposób dowód tego, że pamiętamy nie tylko o Bożym Narodzeniu, czy Wielkanocy, nie tylko o świętach zaznaczonych w kalendarzu na czerwono, ale także o Dniu Babci i Dniu Dziadka.

     Po inscenizacji każda babcia, świętująca razem z nami, otrzymała własnoręcznie wykonane przez nas kartki z życzeniami. Następnie wszyscy spędziliśmy trochę czasu na pogawędkach przy kawce i herbatce.