GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     W mroźny wtorek 21.01.2014r. o godzinie 17.00 w naszej świetlicy powitaliśmy Babcie i Dziadków, którzy przybyli na zaproszenie swoich wnuków. Goście zajęli miejsca przy stole przygotowanym specjalnie dla nich. Wnuczęta zaprezentowały scenkę pt. „Jak to z Babcią i Dziadkiem było”, wyrecytowały wiersze, zaśpiewały, wręczyły słodkie upominki i usiadły obok najbliższych. W przedstawieniu udział wzięli: Patryk Kilanowski (Dziadek), Oliwia Lubelska (Babcia), Filip Lubelski i Gabriela Koziorzemska (narratorzy) oraz Olaf Lubelski, Julia Lubelska, Wiktoria Chruścińska i Damian Macioszczyk (wnuczęta). Po poczęstunku przyszedł czas na konkursy. To ulubiona część każdego spotkania.

 

 

     Dzieci wraz z dorosłymi świetnie się bawili przy rozpoznawaniu osób dotykiem, odgadywaniu tytułów bajek, odnajdywaniu części garderoby zimowej, śpiewie z czarodziejską kulą, rzeźbieniu postaci, jeżdżeniu samochodem, masażu dla odprężenia oraz wiązaniu kokardy przez Dziadków. Popisy taneczne zakończyły wspólny, jakże uroczy wieczór. Opiekunka świetlicy dziękuje wszystkim, którzy zadbali o miłą, spokojną atmosferę oraz o słodkie wypieki.