GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Ferie w Wopławkach spędzamy na wspólnej zabawie oraz przygotowywaniu „Choinki”, która odbyła się w świetlicy Kuźnia w miniony piątek 31.01.2014. O godzinie 16tej uczestników przywitał Sołtys. Następnie dzieci złożyły wszystkim przybyłym życzenia oraz wystąpiły z programem artystycznym. Przedstawiły na wesoło bajkę o Czerwonym Kapturku i Wilku Burku oraz zaśpiewały piosenki . Długo oczekiwany Św. Mikołaj zjawił się po występach. Przybył z wielkim workiem prezentów, którymi obdarował wszystkie grzeczne dzieci. Następnie Mikołaj został porwany przez dzieci do wspólnej zabawy tanecznej.

 

    Serdecznie dziękujemy za wsparcie ze strony pana Wójta, pani kierownik GOPS-u oraz pana Przewoniczącego Rady Sołeckiej ,Sołtysa i pani Świeticowej przy przygotowywaniu paczek dla dzieci.