GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Dwutygodniową przerwę zimową spędziliśmy na zajęciach w świetlicy. Spośród wielu propozycji wybraliśmy papieroplastykę, wspólne oglądanie filmu pt.: „Kraina lodu”, wyjazd do muzeum i do kina oraz wyjście na pizzę. W piątek 31.01.2014r. uczestniczyliśmy w balu karnawałowym.

     W Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego spotkaliśmy się z panią Martą Wojciechowską, która poprowadziła interaktywne zajęcia edukacyjne, przybliżając nam historię Kętrzyna i okolic.
W podziękowaniu wpisaliśmy się do księgi pamiątkowej. Odwiedziliśmy także Galerię „Konik Mazurski”, gdzie przyjrzeliśmy się pięknym pracom wykonanym ręcznie. Następnie udaliśmy się na pizzę.

 

    Na zakończenie ferii 07.02.2014r. pojechaliśmy do kina „Gwiazda” na bajkę 3D pt.: „Robaczki z Zaginionej Doliny”. Opowiadała ona o przygodach małej biedronki i jej przyjaciołach. Do Kętrzyna wybraliśmy się autobusem, a wróciliśmy pociągiem. Przejażdżka na trasie Kętrzyn-Nowy Młyn bardzo nam się podobała. Niektórzy z nas jechali po raz pierwszy. Nauczyliśmy się jak kupić bilet, wsiąść
do pociągu i bezpiecznie zachować się podczas podróży. Zwiedziliśmy dworzec PKP i perony.

Wolne od nauki dni upłynęły bardzo szybko. Z niecierpliwością czekamy na wakacje. Przepraszamy za brak fotografii, ale pochłonięci przygodą zupełnie zapomnieliśmy o aparacie.