GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Pełne atrakcji ferie zimowe w świetlicy w Mażanach rozpoczęliśmy 25.01.2014r. Dniem Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu dzieci przygotowały swoim dziadkom i babciom przedstawienie oraz upominki. Byliśmy też w kętrzyńskim  Kinie „Gwiazda” na filmie pt.”Skubani”. Pomimo mroźnej pogody  dotarliśmy na lodowisko w Kętrzynie, na którym  czerpaliśmy przyjemność z jazdy na łyżwach. Odwiedziliśmy naszych znajomych w świetlicy w Czernikach, aby wspólnie pobawić się podczas zabawy choinkowej. Po raz pierwszy wybraliśmy się do kręgielni w City Club. Odbył się konkurs gier stolikowych między innymi: gra w warcaby, w chińczyka, szachy itd.. Podczas trwania ferii nie zapomnieliśmy o wspólnych zimowych spacerach i zabawach na śniegu.

 

     Podczas spotkań w świetlicy wykonywaliśmy prace plastyczne o tematyce zimowej oraz obrazki malowane na szkle. Wspólnie przygotowywaliśmy posiłki takie jak: sałatka jarzynowa, naleśniki, kolorowe kanapki. Na zakończenie ferii czas spędziliśmy przy ognisku.