GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     W świetlicy wiejskiej w Nowej Różance z chwilą jej otwarcia rozpoczęły się treningi zapaśnicze. Odbywają się one trzy - cztery razy w tygodniu. Łukasz Szmyd - trener i pomysłodawca całego przedsięwzięcia - skupił wokół siebie kilku chłopców z Nowej Różanki. Zaszczepił w nich zamiłowanie do zapasów i chęć wygrywania.

       W dniu 19.01.2014 r. w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach w stylu wolnym. Nasi chłopcy po zaledwie trzech miesiącach treningów zdobyli kilka medali i wygrywali z rywalami, którzy trenują już o wiele dłużej. W miesiącu marcu 2014 r. Szymon Lipski ma szansę wystąpić w Pucharze Polski Kadetów.

       

     Życzymy naszym chłopcom, aby dalej tak wytrwale trenowali, zdobywali laury i spełniali swoje marzenia. Ogromne podziękowania dla trenera- Łukasza Szmyd - za zaangażowanie, jednocześnie życzymy mu dalszych sukcesów z naszą młodzieżą. Wszystkich chętnych zapraszamy do treningów.