GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Z okazji ŚWIĘTA ZAKOCHANYCH 14 lutego 2014r. udekorowaliśmy naszą świetlicę w serduszka - małe i duże, papierowe, filcowe i czekoladowe. Licznymi pracami plastycznymi ozdobiliśmy ściany i okna. Wszystko po to, abyśmy zapamiętali ten wyjątkowy dzień.
 
    Na naszych dłoniach opiekunka postawiła pieczątki, po czym zaprosiła do wspólnej zabawy. Pojechaliśmy na randkę samochodami napędzanymi powietrzem z naszych płuc, łowiliśmy serca, braliśmy udział w licznych quizach, rysowaliśmy portrety naszych sympatii, z zawiązanymi oczami trafialiśmy strzałą w serce Amora. Bardzo spodobało nam się zadanie smakowe „Przez żołądek do serca” oraz „Kto wyrzuci sześć, czekoladę idzie jeść”.
 
 
     W trakcie spotkania wręczyliśmy sobie kartki walentynkowe. Uroczy wieczór zakończyliśmy grą pamięciową „Złamane serca”.